Referencie

Vytvorila som program, v ktorom ženám odovzdávam hodnotu a hodnotné informácie.

Hlavné know-how, pokiaľ ide o propagáciu v online priestore, som získala vďaka mentoringu a mentoringovým programom, do ktorých som zainvestovala.

Dnes o informácie delím so ženami v mojich programoch.

Celý proces mojej osobnostnej premeny sa začal správnym myslením, vďaka ktorému som sa dostala do identity online podnikateľky, 5-cifernej podnikateľky.

Robila som všetky potrebné kroky, vďaka ktorým som zdolávala výzvy.

Čo o mne hovoria ženy, účastníčky

mojich prémiových programov?

"Musím povedať, že som nemohla urobiť nič lepšie, ako vstúpiť do mentorignu ku Gabike! Nikdy som neinvestovala peniaze do sebarozvoja, no nemohla som investovať lepšie. Dlhé roky som sa snažila uspieť v online a netušila, ako na to. Gabika mi ukázala cestu, ktorou sa mám vydať, a presné kroky a postupy potrebné k tomu, aby som svoj cieľ dosiahla. "
Ľubica Halandová
"Venujem sa podnikaniu už niekoľko rokov, no než som vstúpila do mentoringu Magnetická podnikateľka, som sa v biznise "plácala“ a šla cestou pokus-omyl. Vďaka programu sa mi podarilo podnikanie uchopiť a ujasnila som si v hlave, kam smerujem a kým chcem byť. Oceňujem individuálny prístup a to, že som vedená niekým, kto vie dať radu doslova ušitú na mieru. "
Lenka Karafová
"Som fitness trénerka a výživová poradkyňa. Mentoringový program Magnetická podnikateľka je pre mňa výzvou od rána do večera, neustále sa prekonávam. Prišla som na to, že teraz potrebujem poradiť a veľmi som si priala, aby prišlo NIEČO. Keď sa objavila možnosť vstúpiť do mentoringu, neváhala som a „makám“ na sebe odvtedy neustále."
Juliana Boldi

Máš akékoľvek otázky?

Vyplň dotazník, dohodni si so mnou bezplatný strategický hovor, dozvieš sa viac.