Môj príbeh je o žene,

je to príbeh o matke dvoch dcér a manželke úspešného muža, ktorá túžila po naplnení a sebarealizácii. 

O žene, ktorá hľadala spôsob, ako vystúpiť z manželovho tieňa a získať nezávislosť. Viac ako 10 rokov sa venujem osobnostnému rozvoju, prešla som obrovskou transformáciou a zmenila som sa. Z plachej a hanblivej introvertky som sa stala mentorkou úspešných žien a elegantného podnikania. Pomôcť môžem aj vám. 

Moje motto znie: "Milujem čo robím, ale stále makám na lepšej verzii samej seba. Nemám totiž čas strácať čas :)"

Kto som

a aké mám skúsenosti?

Mám 6 ročné skúsenosti v network marketingu. Svoju štruktúru som vybudovala starým spôsobom – organicky tak, ako to vtedy fungovalo (domáce párty, prezentácie v kancelárii alebo v hoteli, stretnutia na kávičke). Prišli postupne veľké zmeny, covidová doba a výzvy uspieť v online priestore.

Bola som ako EDISON – vyskúšala som veľa spôsobov, ktoré však nefungovali. Vstúpila som do mentoringového programu, zainvestovala som do seba a pomocou profesionálov som začala vidieť veci úplne inak. V hlave mi vznikli moje projekty.

A okamžite som išla do akcie. Vytvorila som VIP mentoring pre ženy podnikateľky a TOP líderky. Cítim vďačnosť a vážim si tú moju cestu, ktorú úprimne zdieľam tak, ako som to mala. Bála som sa totiž zviditeľňovať na sieťach, mala som veľký strach a pochybnosti.

Ako som prekonala

svoj strach, ktorý ma blokoval

Svoje strachy a obavy som však prekonala s pomocou mojich mentoriek a dnes viem, že bez ich pomoci by som to zvládla len veľmi ťažko. Alebo vôbec.

Dnes som tu pre ŽENY, ktoré túžia mať svoje vlastné úspešné online podnikanie na profesionálnej úrovni a budovať ho elegantne, s ľahkosťou a s radosťou.

Som tu dnes aj pre TEBA, aby som ťa podporila a ukázala ti správne smerovanie.

S láskou a úctou GABIKA

Prečo spolupráca so mnou?

  • 1
    Som mentorka úspešných žien a elegantného podnikania.
  • 2
    Pomáham vytvárať high ticket programy a ponuky, ktoré pritiahnu kvalitnú klientelu.
  • 3
    Som priekopníčka novodobého štýlu podnikania, magnetického marketingu.

Čo o mne hovoria moje klientky? 

"Musím povedať, že som nemohla urobiť nič lepšie, ako vstúpiť do mentorignu ku Gabike! Nikdy som neinvestovala peniaze do sebarozvoja, no nemohla som investovať lepšie. Dlhé roky som sa snažila uspieť v online a netušila, ako na to. Gabika mi ukázala cestu, ktorou sa mám vydať, a presné kroky a postupy potrebné k tomu, aby som svoj cieľ dosiahla. "
Ľubica Halandová
"Venujem sa podnikaniu už niekoľko rokov, no než som vstúpila do mentoringu Magnetická podnikateľka, som sa v biznise "plácala“ a šla cestou pokus-omyl. Vďaka programu sa mi podarilo podnikanie uchopiť a ujasnila som si v hlave, kam smerujem a kým chcem byť. Oceňujem individuálny prístup a to, že som vedená niekým, kto vie dať radu doslova ušitú na mieru. "
Lenka Karafová
"Som fitness trénerka a výživová poradkyňa. Mentoringový program Magnetická podnikateľka je pre mňa výzvou od rána do večera, neustále sa prekonávam. Prišla som na to, že teraz potrebujem poradiť a veľmi som si priala, aby prišlo NIEČO. Keď sa objavila možnosť vstúpiť do mentoringu, neváhala som a „makám“ na sebe odvtedy neustále."
Juliana Boldi